×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/sadowne/domains/liceumsadowne.pl/public_html/images/konkursgastronomiczny2016.
×

Uwaga

JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/konkursgastronomiczny2016

Kolejny sukces uczniów naszej szkoły

VIII ogólnopolski konkurs gastronomiczny

" Kuchnia Polska na Mazowszu"

 

   18 listopada w Zespole Szkół Spożywczo – Gastronomicznych w Warszawie odbył się finał VIII Ogólnopolskiego Konkursu Gastronomicznego „Kuchnia Polska na Mazowszu 2016”. Kapituła Konkursu do finałowej rywalizacji zakwalifikowała 12 zespołów ze szkół gastronomicznych całego kraju. Wśród nich znalazła się drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem, którym kierowała p. Maria Dobies.

 

   Uczestnicy Konkursu startowali w dwóch kategoriach: Konkurs Kulinarny – tu Sadowne reprezentował dwuosobowy zespół: Katarzyna Maksimowicz i Damian Sawicki; Konkurs Kelnerski – jednoosobowo wystąpiła Agata Karczmarczyk.

   Nasza reprezentacja stanęła na wysokości zadania i… znowu, nie tylko dzielni uczniowie, ale Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Sadownem znalazło się na podium!!!

   W konkurencji kulinarnej – I miejsce – Katarzyna Maksimowicz i Damian Sawicki, a w konkurencji kelnerskiej – III miejsce – Agata Karczmarczyk. Przypomnijmy też, że zespołem kierowała i silnie dopingowała naszych reprezentantów p. Maria Dobies.

Gratulujemy!!!!!!!!!!

fotorelacja z konkursu....

{gallery}konkursgastronomiczny2016{/gallery}

 

SFbBox by web design dubai
2012 LO Sadowne
Powered by Joomla 1.7 Templates