Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/sadowne/domains/liceumsadowne.pl/public_html/images/warsztatydzieciirodzice.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/sadowne/domains/liceumsadowne.pl/public_html/images/wnauczy.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/sadowne/domains/liceumsadowne.pl/public_html/images/pierniki.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/sadowne/domains/liceumsadowne.pl/public_html/images/kongres.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/sadowne/domains/liceumsadowne.pl/public_html/images/hubertusgastronomia.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/sadowne/domains/liceumsadowne.pl/public_html/images/kamionna.

JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/warsztatydzieciirodzice
JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/wnauczy
JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/pierniki
JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/kongres
JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/hubertusgastronomia
JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/kamionna

Warsztaty dla dzieci i rodziców "Jak przygotować zdrowy posiłek? Drugie śniadanie i zdrowe przekąski."

{gallery}warsztatydzieciirodzice{/gallery}

Wygraliśmy:) !!!!!!!! Dzięki Waszemu OGROMNEMU wsparciu nasza szkoła wygrała konkurs na najpopularniejszą szkołę targów GASTRO SHOW!!!!! DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, tym którzy wciskali like, namawiali do tego znajomych trzymali za nas kciuki i wierzyli w nasz sukces. Przypominamy, że główną nagrodą konkursu są warsztaty gastronomiczne, które poprowadzi Anna Starmach. Oczywiście warsztaty odbędą się w naszej szkole:) Dziękujemy jeszcze raz i liczymy na Wasze wsparcie w kolejnych naszych działaniach:)

Pokaz synchroniczny uczniów naszego technikum na balu mistrzów sportu

Zapraszamy do obejrzenia!!!!!

Kolejna grupa naszych uczniów po ukończonym kursie kelnerski.

Wizyta gimnazjalistów z Sadownego w ramach projektu Bezpieczna Szkoła.

fotorelacja:

Tym razem gotowaliśmy wspólnie z nauczycielami z gimnazjów w Kamionnej, Ostrówku i Sadownem.

{gallery}wnauczy{/gallery}

{gallery}pierniki{/gallery}

VIII ogólnopolski konkurs gastronomiczny

" Kuchnia Polska na Mazowszu"

18 listopada w Zespole Szkół Spożywczo – Gastronomicznych w Warszawie odbył się finał VIII Ogólnopolskiego Konkursu Gastronomicznego „Kuchnia Polska na Mazowszu 2016”. Kapituła Konkursu do finałowej rywalizacji zakwalifikowała 12 zespołów ze szkół gastronomicznych całego kraju. Wśród nich znalazła się drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem, którym kierowała p. Maria Dobies.

UWAGA! BARDZO WAŻNE!
Nasza szkoła bierze udział w konkursie na najpopularniejsza szkołę branżową targów Warsaw Gastro Show!
W komentarzach pod konkursowym postem na fb znajdują się zdjęcia wstawione przez szkoły biorące udział w zabawie. Wystarczy odnaleźć  nasze zdjęcie (wstawione przez Maria Dobies) i kliknąć like . Głosowanie trwa do 30.11.
Bardzo liczymy na wasze głosy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Główna nagroda- warsztaty z Anną Starmach w naszej szkole!

Zasady konkursu:
1. Wrzućcie zdjęcie lub fotorelacje w formie kolażu z pobytu na targach Warsaw Gastro Show. Pamiętajcie o #warsawgastroshow i #warsawexpo. Zdjęcie opiszcie dokładną nazwą szkoły!
2. Polubcie nasz profil żeby być na bieżąco.