Biegi przełajowe

     

    Dnia 22 września 2015 r. odbyły się zawody powiatowe w biegach przełajowych, które rozegrały się nad zalewem w Węgrowie. W zawodach wzięło udział siedmioro naszych uczniów. Dziewczęta miały do wyboru dwa dystanse, na 1500 metrów oraz na 1000 metrów, chłopcy z kolei mieli tylko jeden dystans do wyboru 1500 m. Na 1500 m w kat. dziewcząt wzięła udział Monika Nowak, z kolei na 1000 m Agata Maniecka, Kinga Jakóbisiak, Patrycja Suska oraz Małgorzata Sobieska. W kategorii chłopców pobiegli Cezary Foryś oraz Michał Siwek. Wszyscy nasi uczniowie dostali się do kolejnego etapu.

W klasyfikacji indywidualnej nagradzano najlepszych zawodników. Po zaciętej walce czołowe miejsca zajęli:

1. Kinga Jakóbisiak - II miejsce  

2. Małgorzata Sobieska - III miejsce 


SFbBox by web design dubai
2012 LO Sadowne
Powered by Joomla 1.7 Templates