"Tuż za podium"

W ostatni czwartek dziewczęta "biły się" o medal...

Dnia 12 marca 2015r. drużyna w składzie: K. Stelmach, P. Gromek, P. Oljasz, A. Sawicka, K. Dzieciątko, A. Krautsova, P. Sowińska, E. Wróbel, K. Rostek wzięła udział w powiatowych mistrzostwach piłki koszykowej dziewcząt. Po zaciętych bojach z ZSP w Węgrowie i drużyną niepublicznego LO w Stoczku nasze koleżanki otarły się o tzw. pudło i ostatecznie zajęły miejsce tuż za podium. Gratulujemy i dziękujemy za walkę! Jeszcze tydzień temu świętowały Dzień Kobiet, a już kilka dni później stanęły do boju o medale. Za ambicje i motywacje należą się brawa, a już niedługo będziemy mogli podziwiać ich zmagania na naszym szkolnym podwórku. W tym roku pierwszy raz w historii naszej szkoły o Puchar Orkana zagrają także dziewczęta! Więcej informacji wkrótce...

Foto z turnieju:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=753763458064204&id=354101188030435

SFbBox by web design dubai
2012 LO Sadowne
Powered by Joomla 1.7 Templates