×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/sadowne/domains/liceumsadowne.pl/public_html/images/20140130kulig2lo.
×

Uwaga

JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/20140130kulig2lo

KULIG KLASY II LO w Sadownem

 30 stycznia 2014r wybraliśmy się na kulig klasowy po okolicznych ostępach leśnych. Woźnicą był Pan Bogdan Gołaszewski, koordynatorem Ksiądz Tomasz Duszkiewicz i Pani Grażyna Gąsiorek  - wychowawca oraz my uczniowie klasy II LO – uczestnicy. Olbrzymi ciągnik ciągnął dwie pary dużych sań do których przyczepione były pojedyncze małe sanki. Na saniach jechały nasze koleżanki, zaś chłopcy zamykali sznur na saneczkach, jadąc na „ śledzia ”. Było bardzo fajnie choć bardzo  mroźno, a uczucie zimna potęgował silny wiatr. Wróciliśmy do szkoły zziębnięci ale radośni, rzucając się do warnika z gorącą herbatą.  Z zimowym pozdrowieniem klasa II LO w Sadownem.

Fotoreportaż

{gallery}20140130kulig2lo{/gallery}


SFbBox by web design dubai
2012 LO Sadowne
Powered by Joomla 1.7 Templates