Dnia 3 lutego 2016 roku rozegrany został turniej piłki nożnej halowej o puchar Starosty Powiatu Węgrowskiego.Chłopaki zamiast spać do 10.00 , wstali rano i pojechali na turniej zajmując znakomite I miejsce , przywożąc piękny puchar do Sadownego. A grali w składzie: Emil Dębkowski - Krzysztof Kokosza, Przemek Dzieciątko, Szymon Dąbrowski, Bartek Chojnowski - Kuba Łopaciński, Adam Wyszyński, Michał Glinka - Konrad Akonom i Konrad Wojciechowski.

Całość fotorelacji można zobaczyć na naszym Facebookowym pfofilu-  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem (fot.Mariusz Wójcik)

Dnia 22 września 2015 r. odbyły się zawody powiatowe w biegach przełajowych, które rozegrały się nad zalewem w Węgrowie. W zawodach wzięło udział siedmioro naszych uczniów. Dziewczęta miały do wyboru dwa dystanse, na 1500 metrów oraz na 1000 metrów, chłopcy z kolei mieli tylko jeden dystans do wyboru 1500 m. Na 1500 m w kat. dziewcząt wzięła udział Monika Nowak, z kolei na 1000 m Agata Maniecka, Kinga Jakóbisiak, Patrycja Suska oraz Małgorzata Sobieska. W kategorii chłopców pobiegli Cezary Foryś oraz Michał Siwek. Wszyscy nasi uczniowie dostali się do kolejnego etapu.

W klasyfikacji indywidualnej nagradzano najlepszych zawodników. Po zaciętej walce czołowe miejsca zajęli:

1. Kinga Jakóbisiak - II miejsce

2. Małgorzata Sobieska - III miejsce

Zdobyliśmy 2 miejsce...

Puchar Orkana cz. II - 27.03.2015r.

Jak co roku z okazji pierwszego dnia wiosny odbył się nasz szkolny turniej piłki halowej o Puchar Orkana...

17 marca 2015 roku nasi koledzy walczyli w Węgrowie na dwóch frontach...

W ostatni czwartek dziewczęta "biły się" o medal...

Nasza młodzież się nie leni nawet w ferie poświęca swój czas, aby rozwijać się fizycznie.

Wzięliśmy udział w zawodach sportowych piłki halowej o Puchar Starosty. Chłopcy byli bezkonkurencyjni i zajęli I miejsce, nie dając żadnej szans rywalom. W skład drużyny weszli: Konrad Akonom, Konrad Wojciechowski, Krzysztof Kokosza, Szymon Rowicki, Przemysław Dzieciątko, Bartosz Kowalczyk, Marcin Koroś i Michał Stefańczuk. Gratulujemy!!!!

Spotkanie i trening z Adamem Doboszem...

Jutro chłopcy z naszej szkoły, którzy co tydzień w czwartek spotykają się by wspólnie rozwijać swoją pasję - piłkę nożną, będą mieli okazję na spotkanie oraz wspólny trening z naszą lokalną gwiazdą futbolu oraz absolwentem naszego liceum - Adamem Doboszem. Gość poprowadzi początek zajęć, pokaże trochę ćwiczeń (zapewne także parę sztuczek) oraz swoje umiejętności w czasie późniejszej gry. Zajęcia rozpoczną się jak co tydzień o godz. 16:30 w Hali Sportowej. Dodam tylko, że te cotygodniowe zajęcia odbywają się dzięki panu Wojciechowi Łopacińskiemu (który poświęca swój czas dla uczniów także poza godzinami lekcyjnymi) oraz Ireneuszowi Zyśkowi (który prowadzi zajęcia podczas nieobecności pana Wojciecha). Dziękujemy i zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tych zajęciach.

W dniach 03 - 21 marca 2014r odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Orkana. Mecze eliminacyjne zostały rozegrane w dwóch grupach. O cztery najlepsze miejsca w dniu wiosny 21 marca 2014r walczyły klasy I LO, II LO, III LO, I TŻ. Turniej zakończył się zwycięstwem klasy II LO, a drugie i III miejsce zajęły odpowiednio klasa I LO i III LO. Turniej zakończono meczem nauczyciele kontra uczniowie, rozstrzygniętym w karnych na korzyść drużyny nauczycieli.

fotoreportaż

Dnia 19 lutego 2014 roku rozegrany został turniej piłki nożnej halowej o puchar Starosty Powiatu Węgrowskiego. Drużyna naszych chłopców w składzie: Konrad Telak, Bartek Kowalczyk, Marcin Koroś, Przemek Brzostek, Daniel Tymiński i Krzysztof Kokosza zajęła III miejsce. Półfinał przegraliśmy z Węgrowem, a o brąz pokonaliśmy Łochów w rzutach karnych.

Dyrekcja szkoły pozdrawia wszystkich zawodników.