I Ogólnopolski Konkurs Barmański już za nami, pora więc na małe podsumowanie. Konkurs był konfrontacją doświadczeń i umiejętności uczniów, którzy wiążą swoje plany zawodowe z wykonywaniem pracy barmana na najwyższym światowym poziomie oraz okazją do wymiany doświadczeń uczniów i nauczycieli ze środowiskiem barmańskim.

REGULAMIN I OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU BARMAŃSKIEGO

pn „ BARMAN – ZAWÓD Z PRZYSZŁOŚCIĄ”

Opis imprezy:

Centrum Szkolenia Barmanów Jerzy Czapla w Legionowie wraz Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem organizują w dniu 1 czerwca 2016 roku konkurs barmański skierowany do  uczniów i kadry pedagogicznej szkół ponadpodstawowych o profilu hotelarsko- gastronomicznym. Konkurs o randze ogólnopolskiej w kategorii Soft drink - drink bezalkoholowy przygotowywany w blenderze ma charakter szkoleniowo-integracyjny w formule otwartej.