W dniu 22 września 2014 roku młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych zaprosiła dzieci i młodzież z sadowieńskich szkół i przedszkola na spektakl pt.: ”O chłopcu, który szukał domu”. Była to baśń przygotowana specjalnie na obchody 500- lecia Sadownego.

Główne uroczystości 500-lecia za nami. Dzień 18 września 2014 zapisze się w historii Sadownego oraz naszej szkoły złotymi zgłoskami. Tego dnia Sadowne wystroiło się jak nigdy dotąd. Na ulicach flagi, godne Święta Niepodległości czy 3-go Maja, orkiestra dęta – muzyką i strojami podkreślała uroczysty charakter tego dnia.

Pierwsza wizyta Biskupa Tadeusza Pikusa i ciepła atmosfera, jaką wokół siebie tworzył, słowami, uśmiechem, modlitwą oraz wspólnym marszem przez całe Sadowne, pozostanie na długo w pamięci uczestników.

Fotorelacja z obchodów - patrz poniżej

Harmonogram obchodów

18.09.2014

- godz. 8.00 zajęcia lekcyjne ( zgodnie z planem lekcji)

- godz. 10.35 wspólny pochód do kościoła parafialnego

- godz. 11.00 uroczysta msza święta

- ok godz. 12.30 powrót do szkoły, spotkanie na sali gimnastycznej,wykłady i prelekcje zaproszonych gości.

Obecność wszystkich uczniów obowiązkowa  !!!

W dniu 18 września 2014 roku po raz pierwszy naszą społeczność gminną i parafię odwiedzi Pasterz Diecezji Drohiczyńskiej

bp Tadeusz Pikus.

Okazją do tej wizyty są obchody 500 – lecia Sadownego.

Zdjęcia ze spotkanie

kliknij CZYTAJ WIĘCEJ

W dniu 06.06.2014 roku w Liceum Ogólnokształcącym w Sadownem odbędzie się „Spotkanie po latach” –

panel jubileuszowy absolwentów szkoły.

Impreza jest organizowana w ramach obchodów

500- lecia Sadownego.